Su Arıtma Cihazları Danışmanlığı ve Hakkımızda 

Hakkımızda:

Hakkımızda:
2013′ den itibaren yapmış olduğumuz hizmet ve kalite güvencesiyle Altay Su Arıtma sağlıklı ve temiz bir şekilde kaliteli su içmenizi sağlar. Arıtım, yüzey suyu, kuyu suyu ve deniz sularını içme kullanma ve proses suları için istenilen içilebilir ve kullanılabilir su kalitesine getirmek amacıyla gelişen teknolojileri kullanarak su ile ilgili her türlü problemi olan değerli müşterilerimize danışmanlık ve eğitim hizmeti sunarak çözüm ortağı olmaktayız. Hakkımızda

Su Arıtma Cihazlarımız :

  • Mümkün olan en sağlıklı ve lezzetli  içme suyunu üretir
  • Sizi ve sevdiklerinizi düşük kaliteli ve kirli sulardan korur
  • Nano Teknoloji ile donatılmış olup düşük maliyet ile yüksek kapasitede çalışır
  • Dünya Sağlık Örgütü (NSF) tescilli filtreleri ile her zaman güvenilirdir.

 

NSF Nedir? Su Arıtma Cihazlarındaki Yeri Nedir ?

NSF

NSF belgesi aslında kısaca açıklayacak olursak bir tür gıda uygunluk belgesidir.
NSF, National Sanitation Foundaditon kelimelerinin kısaltmasıdır. Ulusal Hijyen Vakfı demektir.

Yıllar evvelce Amerika’da kurulan bu vakıf; su, besin, etraf ve tüketici ürünlerinin sıhhat, hijyen ve temizlik standartlarının belirlenmesinde, test edilmesinde, sertifikalandırmada yetkin, bağımsız, uluslararası en üst otorite durumuna gelmiştir.

Örneğin NSF 51 sertifikası; besin alanları amacıyla imal edilen nitelik standartları gereği dışalım gerçekleştirme amacıyla sarfedilen ; sıhhat gereksinimlerini üst düzeyde karşıladığını belgeleyen uluslararası bir sertifika programıdır.

Ürünlerin üretim aşamasından itibaren besin sağlığına idealluğunu denetim ederek çoğu teste tabi tutmaktadır. Bio Uni S, Power Cleaner H&M, Bio Circle Liquid ve Inox Top adlı temizleyiciler, Uluslar arası geçerliliği olan NSF Sertifikası (National Sanitary Foundation—Uluslar arası Sıhhat Kuruluşu) ile belgelenmiştir.

NSF belgesi, kullanıcı ve besin denetleyicilerine, sarf edilen temizlik kimyasalının besin güvenliği yönünden ideal olduğunu garanti eder.

Proje Destek

Projelerin her kademesinde konusunda uzman mühendis ve teknisyenleri ile işletmelere özel proje ve dizayn çalışmaları hazırlayan firmamız, sektördeki en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yaygın teknik servis ve satış ekibi ile sizlerden gelen talepleri çok kısa sürede sonuca ulaştırmaktadır.

Projelendirme

Su arıtma ve çevre teknolojileri, hazırlanan tüm sistemlerin testleri ve kontrolleri yapıldıktan sonra müşteriye sunulmaktadır. Uzman kadromuzun, projenin hazırlanmasından sistemin müşteriye ulaşması sürecinde gösterdiği hassasiyet kalitemizi daha da arttırmaktadır.

Altay Su Arıtma Hakkımızda

Hakkımızda